بدترین اتفاقی که شنبه افتاد این بود که همه چیز عالی بود. با تو بیش از حد به من خوش میگذره و این چیزیه که قراره خیلی زود زمینم بزنه. برخلاف همه حرفایی که میزنی و تلاش هایی که میکنی، نه، قرار نیست فرقی بکنه. آره، وقتی داشتی سعی میکردی درستش کنی، خرابترش کردی و تو هیچ تقصیری تو این ماجرا نداری و این باعث میشه که بیشتر از قبل از خوب بودنت لجم بگیره. ازینکه میدونم نمیتونم نگهت دارم، نمیتونم تا ابد از خاطره ی شنبه ی قشنگ فوق العاده ام با تو لذت ببرم.

فرشته هایی که ردشو رو زمین انداختیم، یا پرینتی که شیطنت من رو برف به جا گذاشت. آدم برفی درست کردم و به سمتت پرتش کردم، روا نبود و این بامزه ترین پارتش بود. دوتایی از یه راه خطرناک یه پشت بوم رو فتح کردیم و با همه جون خلاقیتمون بهمش ریختیم. خیلی خوش گذشت سارا! و این باعث میشه که تبدیل به یکی از خطرناک ترین سلاح های ممکن بشه. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Misto سالم زيبا نمایندگی تنورگازی زاهدان ,قیمت انواع فر شیرینی پزی خانگی , تنور زاهدان فرکتال سیب طب فرانگر اجماع طب سنتی و طب جدید وبلاگ رسمی دکتر اسماعیل اقبال قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس کفش ایمنی اپلود عکس مادر مهربان SubtitlePRO